Domů » Zruší se daně a clo

Zruší se daně a clo

Na naši planetu se dostal mimozemský virus, který způsobuje neplodnost, jako první napadá tento virus zdegenerované vysokoškoláky, a tak se vysokoškoláci minimálně rozmnožují, už brzo ale začne napadat i ostatní lidi, dětí bude ubývat a všude budou jenom staří lidé, co nezvládnou náročnou práci, civilizace začne zanikat, až nakonec zde místo lidí zůstanou jenom autonomní roboti, na dobíjecí baterie.

Vědci se budou pochopitelně snažit najít způsob, jak s tímto virem neplodnosti bojovat, ale bude to jenom marnost, tento virus bude imunní vůči všemu, co my používáme k likvidaci virů, lidi si začnou pořizovat psy, aby jim psi nahradili děti.

Virus začne taky způsobovat nezájem o sex, proč mít sex, když ze sexu nemohou být děti, když zde bude málo dětí tak logicky budou armády už zcela zbytečné, a tak se zruší, stejně tak se zruší i ochrana hranic, protože národ, který nemá děti, ten nemá už ani budoucnost.

Zruší se daně a clo, protože zde nebudou mladí lidé, které by mohl stát okrádat pomocí daní a cla, tím logicky zanikne; politika, byrokracie, náboženství, umění, sport, věda, školství, rodina atd. už zde nebude hledání zaměstnanců do mladého kolektivu.

Všude se budou pohybovat lidi ve věku od 50 let do 100 let, města se logicky vylidní a každý bude mít pro sebe veliký dům ale bez; elektřiny, plynu, internetu, vody atd. Nebude k prodeji benzín a nafta, lidi budou chodit jenom pěšky, protože silnice a chodníky nebude už nikdo udržovat, nikdo už nebude odklízet lidské mrtvoly, a divoká zvířata budou konzumovat lidské mrtvoly.

Leave a Reply