Vše je v pohybu, a tak zde jsou změny, některé změny jsou dobré a jiné změny jsou zlé, s tím nejde nic udělat, naše schopnosti a možnosti jsou omezené mnohým takový je život. Toužíme po tom, aby byl náš svět ideální, a tak vznikají ideologie a umění, na počátku je vždy teorie a potom se teorie v praxi testuje a většinou teorie v praxi nefunguje.

Jaká je správná odpověď na základní otázku vesmíru a života? Vše se točí v kruhu. To je správná odpověď na základní otázku, mnozí se snaží dosáhnout nějakého cíle, protože věří na zázraky, všechny cíle, do kterých směřujeme to jsou jenom iluze, protože vše v nás a okolo nás se točí v kruhu, na kruhu není žádný bod, který by byl koncem a začátkem, všechny body na kruhu jsou jenom iluze.

Neustále zde jsou spasitelé, které následujeme v naději, že nás spasí, sliby se slibují a blázni se radují, bylo a bude! Získej vysokoškolský titul a budeš se mít lépe, jenže ono to tak v praxi nefunguje!  V praxi se vše točí v kruhu, z dálky vzniká iluze o tom, že v praxi má vše začátek a konec, vědci přišli s tím, že má vesmír začátek ve velikém třesku, věřící zase věří na to, že vesmír stvořil z ničeho bůh atd. 

Vesmír nemá počátek ani nebyl stvořen bohem, vesmír se točí v kruhu! Proč vlastně máme snahu u všeho určit počátek a konec? Toužíme po jistotě, a tak vytváříme u všeho počátek a konec, smrt není konec života nejsme tělem jsme duší a tato duše je v naší společnosti každý lidský jedinec je jenom bezvýznamnou součástí konzumní lidské společnosti, a proto je snadno evolučně nahraditelný.

%d bloggers like this: