Představme si, že by měli všichni kandidáti povinně běžet maraton v délce 42 kilometrů, za jak dlouho by ten maraton kandidáti dokázali zdolat, pokud by byli vůbec schopní se dostat do cíle.

Prý zdraví není u kandidátů na prezidenta tak důležité, co je vlastně nejdůležitější u kandidátů na prezidenta? Nejdůležitější je pokrytecký populismus, v současné politice je zde prezident jenom na kladení věnců a jiné reprezentační prezentace.

Z prezidenta se tak stal živý politický maskot, který národ reprezentuje, skutečnou moc zde všude mají veliké organizace, žijeme ve světě velikých centrálních organizací, vše je zde pomocí zákonů a pravidel organizováno.

Z lidí se tak stali jenom loutky, které se centrálně ovládají, demokracie je jenom pokryteckou maskou, za kterou se schovávají dogmatické totality.

Nebude to už trvat evolučně dlouho a všemu bude vládnout jenom umělá inteligence spolupracující s autonomními roboty, jakýkoli odpor bude naivní a marný, bude to globální vojenský režim, ve kterém uděláte velikou chybu jenom jednou.   

By admin

Napsat komentář

%d bloggers like this: