Domů » Závist vytváří nenávist a následkem je očistec

Závist vytváří nenávist a následkem je očistec

Peklo není po smrti, jak si myslí většina lidí, peklo a ráj je jenom v naší duši, po smrti zde už nic není, situace určuje, jestli v naší duši bude ráj nebo peklo, vše je hra a pokud vyhráváme tak jsme v ráji, když prohráváme tak jsme v pekle. Proč je pro nás tak těžké vyhrávat a být tak v ráji? Je to jako ve sportu kde jenom minimum sportovců vyhraje a ostatní prohrají, protože je zde veliká konkurence.

Zamysleme se na tím, když vám někdo řekne, ty máš z pekla štěstí, tím naznačuje že si to štěstí nezasloužíte a že by on měl mít místo vás štěstí, závist vytváří nenávist a následkem je očistec. Z díla poznáme to, jestli je někdo čert nebo anděl, proč to, co jsme za mnoho tisíciletí stvořili zde za dílo, ukazuje na to, že jsme čerti, a tak je zde konzumní očistec.

Výhody evolučně proměnili opici na člověka, je třeba si konečně uvědomit to že výhody jsou zde možné jenom díky nevýhodám, ti, co mají výhody žijí v ráji a ti co výhody nemají žijí v očistci, je možné zajistit pro všechny výhody, aby tak zde skončil očistec?

Pokud bychom zajistili pro všechny výhody, museli bychom natisknout peníze které nejsou ničím kryté, následkem by byla inflace a ekonomika by se zhroutila, zde je příčina toho že je zde očistec, vytváříme neustále něco, co je zde dočasně protože je to jenom náhražka, co z dálky vypadá jako originál, čert tak z dálky vypadá jako anděl, za vším je tak reklama, co nás v očistci klame. 

Leave a Reply