Když zde skončil komunismus tak jsme si naivně mysleli, že budeme žít brzo v kapitalismu, jenže ekonomicky pořád žijeme v komunismu, a tak máme za prezidenta starého komunistu, který nedokáže zde zajistit abychom ekonomicky žili v kapitalismu a měli stejné platy jaké jsou třeba Německu. Od elity, co nám centrálně chybně vládne slyšíme jenom sliby, které se nikdy nesplní, a tak máme blbou náladu, kde je v ekonomice zakopaný pes?

Zakopaný pes je v tom že jsme praxi nahradili za teorie, poslechněme si našeho nového komunistického prezidenta, zde od něj uslyšíme jenom populistické sliby a neuslyšíme od něj, jak on nám brzo zajistí stejné platy, jaké jsou v Německu, všude jsou samé dluhy a zisky z naší práce mizí do ciziny, jsme jenom ekonomičtí otroci, co slouží otrokářům z ciziny, jakýkoli odpor proti ekonomické totalitě je zde marný, a tak od nás lidi utíkají logicky do ciziny.

Často je zde slyšet, když nechceš pracovat za malou mzdu tak soukromě podnikej, nejde podnikat v ekonomické totalitě kde je bída a zaostalost, narazíte na tolik neřešitelných problémů, že vám brzo dojde, že nemáte šanci uspět! Nemůžete si u nás účtovat za služby stejné ceny jako v Německu a většina podnikání v malém to jsou služby chudým lidem! Vyrábět něco to nejde v malém, protože se to nevyplatí, nemůžete v malém vyrábět; telefony, televize, notebooky, automobily atd.

Veškerá globální výroba se přesunula do Číny, protože je tam levná pracovní síla, v současnosti se začínají nasazovat globálně roboti a umělá inteligence, to má za následek nezaměstnanost a tím i bídu. Civilizace proměnila lidi na dobytek, který má blbou náladu, protože se nemá dobře, následkem zde jsou krysí závody o vysoké funkce kde se lze mít velmi dobře, protože můžete dlouho parazitovat na těch co se mají ekonomicky zle, nadbytek pro ty, co jsou nahoře je postaven na nedostatku pro ty, co se mají zle.

%d bloggers like this: