Pokud je zde běžná rodina bez dětí a je zde běžná práce zadarmo, tak to jistě musí mít nějakou příčinu? Tou příčinnou je nahrazení praxe za teorie, které v praxi nefungují! Je to jako když přišla globální pandemie a elity se snažili s pandemií bojovat a jejich boj byl naivní a marný. Noste všude roušky nebo respirátory, nechte se očkovat, zavřete školy, zavřete hotely, necestujte daleko od domova atd. elity nepochopili že jsou věci se kterými je chybou bojovat, pandemie nejsou evolučně nic nového, každá pandemie je zde evolučně dočasně a nijak hluboko nezasáhne do evolučního procesu.

To že na pandemii lidi umírají nic evolučně nezaznamená, protože každý je zde stejně jenom dočasně! Pandemie a nemoc je signál který nám říká děláte chyby, a tak jste za chyby evolucí potrestáni. Pochopte konečně to, že vám vládnu staří nemocní pitomci, co dělají pitomosti, skutečnou moc nad vámi nemá elita nebo stát, skutečnou moc zde mají jenom pravidla, co jsou nám dočasně svatá! Podívejte se na lékaře, od kterých naivně očekáváte, že vás vyléčí z vaší pitomosti, ale oni vás neumí vyléčit z vaší pitomosti a jenom vás dlouho pomocí silných léků špatně léčí, problémem je zde v teorii, která nahradila praxi.

Vše začalo evolučně tím, že člověk začal násilně měnit realitu ve které existoval, pokud něco funguje tak do toho nezasahuj to je základ pro to, aby zde nebyli evoluční problémy. Proč vlastně začal pitomý člověk násilně zasahovat do reality, to je základní evoluční otázka? Příčinou je to, že je člověk pitomý, a tak dělá pitomosti, jaký mají smysl volby prezidenta, když si pitomci za prezidenta zvolí pitomce to je přeci pitomost! Mytologický příběh o vyhnání člověka z ráje za to že se styděl za nahotu nám odhaluje to, že jsme pitomci, co je na nahém těle chybou že se za ní stydíme?

Problémem je to že jsme pokrytci a nahota odhaluje pravdu o tom, že jsme egoistická zvířata, co si hrají na lidi, nejprve jsme oblékli tělo a potom jsme oblékli naše myšlení do pokrytectví. Když nemáme o něčem informace tak se vytvoří teorie jako je třeba víra v boha, jakmile teorie zapustí evoluční kořeny tak je už nemožné starou teorii eliminovat. Blíží se doba, ve které robot prezident bude vyznamenávat roboty, práce za mzdu zde pro nikoho na světě už nebude! Stroje na práci, programy na řízení práce, a na co zde budou lidi, lidi zde budou evolučně už všude jenom na hovno, a tak je evoluce spláchne do sraček!

%d bloggers like this: