Vše je v dočasném pohybu, protože je zde napětí mezi protiklady, čím větší jsou protiklady tím rychlejší je i pohyb, je to o příčinách a následcích. Veškerý pohyb je okolo pevného bodu nebo centra, je to pohyb v kruhu tak jako se v kruhu pohybuje Země okolo Slunce. Mnozí si naivně myslí že život má smysl stačí jenom dosáhnout správného cíle, jsou zde i blázni co hlásají dosáhni správného životního cíle a tvůj život bude mít smysl.

Žádný správný cíl zde není a nikdy zde nebude! Mnozí v něčem dosáhnou úspěchu a myslí si, že dosáhli správného cíle, každý úspěch je jenom dočasná iluze, když něco získáme tak i něco ztratíme, vše je zde jenom hra, ve které si hrajeme na to, co nejsme, z dálky vypadá herec jinak než z blízka, naučíme se nějaké role a ty hrajeme, někdo si hraje na prezidenta a jiný si hraje na celebritu, smrt odhaluje to, že je zde každý snadno nahraditelný.

Herec hraje svoji roli tak aby se zalíbil divákům, když to, co říkáme na jevišti napíšeme na internet, tak zjistíme že populární herci jsou loutky, které ovládá toužení po úspěchu na jevišti. Volby prezidenta republiky 2023 to je mediální divadlo ve kterém si herci hrají na spasitele, je zde už mnoho století krize, a tak čekáme na spasitele, příčinou lidské krize je nahrazení praxe za teorie, co v praxi nefungují, vše je zde o náhražkách, nahradili jsme; praxi za teorie, lásku za výhody, pravdu za propagandu atd. nebude to trvat dlouho a evolučně nahradíme lidi za stroje a programy, nejsou lidi tak s lidmi nejsou problémy. 

%d bloggers like this: