Domů » Za vším je egoismus, v centru byli a budou vždy jenom egoisti

Za vším je egoismus, v centru byli a budou vždy jenom egoisti

Vše je zde je o příčině a následku, neustále slyším, že je zde vše na hovno, protože je zde lidí jako sraček, a tak život stojí za hovno, a ti co jsou nahoře, z vysoka serou na ty, co jsou dole. Teorie praxi nedokáže nahradit, ano žijeme ve světě, kde je všude blbá nálada, protože místo originálů, zde jsou jenom náhražky, s nulovou hodnotou. Originál je živý a náhražka je mrtvá, v tom je jádro problému, že náhražka nedokáže originál nahradit. Mocní a bohatí lidé se před námi utajili, a místo nich zde máme náhražky ve formě teorie, která je mrtvá, a tak má nulovou hodnotu. Teorie je jako stará mapa, a tak nenajdete, co hledáte, protože se mnohé už změnilo.

Vysokoškoláci jsou nám na hovno, protože nám dávají jenom teorie, které v praxi nefungují, ryba smrdí od mocné a bohaté hlavy, bylo a bude. Teoreticky ten, kdo profesionálně pracuje, by se zde měl mít dobře, ale to je jenom teorie, která v praxi nefunguje, dobře se mají vysokoškoláci, co vytvářejí ubohé politické a ekonomické teorie, které v praxi nefungují, to ta stará vláda byla špatná, sebekritika vyšla z módy! Za vším je egoismus, v centru byli a budou vždy jenom egoisti, co budou produkovat teorie, které v praxi nefungují, neustále vychází mnoho časopisů a knih a je zde mnoho; školení, kurzů, schůzí atd. to vše jsou jenom amatérské teorie, které v praxi nefungují!

Jak je možné, že někdo ukradne měděné kabely, a následkem je to, že vlaky stojí? Nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, všechny snahy o to, aby lidi nebyli egoisty selhali, egoisty najdete mezi těmi, co jsou dole, i mezi těmi co jsou nahoře. Vytvořili jsme antikoncepci, protože je všude lidí jako sraček, a tak život lidí stojí za hovno, je třeba jít dále, nahradíme lidi za roboty, lidský zaměstnanec je zde už na hovno, a tak pošleme lidi, které nepotřebujeme na práci do krematoria, z prachu vše vzniká a v prach se to navrací.

Podívejme se do minulosti, jak veliké lidské civilizace zanikali, každá lidská civilizace musí díky egoismu jistě zaniknout, socialismus zaniknul díky egoismu, a kapitalismus taky zanikne díky egoismu, budoucnost má jenom nahrazení lidí za roboty, nejsou egoisti tak nejsou s egoisty problémy. Nebude to už trvat dlouho a v Praze na hradě bude robot prezident vyznamenávat roboty, lidi už budou jenom v zoologické zahradě za sklem, vedle pavilonu opic. Prezident a ředitel to je jenom opice se zlatou korunou na hlavě, vše je zde jenom o tom, že se po druhých opičíme, a tak se o opic psychicky nelišíme, slepý nemůže vést slepé, o tom to je, ryba smrdí od hlavy, vše už bylo řečeno, je třeba nahradit lidi za roboty.

Leave a Reply