Kam nemůže čert tam nastrčí výhody! Evoluční vznik člověka z opice je o výhodách, výhody proměnili opici na člověka, bez výhod se z člověka stává zase opice! Představme si, že se všechny lidské mozky globálně napojí na virtuální realitu s umělou inteligencí a mozek se odpojí od skutečné reality, jaké to bude mít pro lidi následky?

Najednou se objektivně odhalí skutečná hodnota každého člověka a většina lidí na světě se tak eliminuje v krematoriu jako evoluční odpad. Skončí okamžitě krysí závody o výhody a protekci, místo krysích závodů zde bude boj o život, protože chybu každý udělá jenom jednou!

Výhody zde existují díky nevýhodám, aby zde mohl být někdo prezidentem, tak jiný musí být dělníkem. Všechno násilí je zde díky výhodám, nejsou na světě pro lidi díky čipům v hlavě výhody, tak zde není ani možné násilí ani vandalismus. Byli jsme vyhnáni z ráje do pekla za to, že máme výhody a díky nim zde jsou krysí závody o výhody. Aby měl všemocný stát veliké výhody, tak dělníci jsou v nevýhodné situaci, a tak páchají sebevraždy! 

%d bloggers like this: