V současné době ti, co jsou nahoře, jsou ekonomicky a politicky negramotní, ano, lidi dělají chyby, když udělá chybu, ten, kdo je dole, je to malá škoda, a když udělá chybu, ten, kdo je nahoře, tak je to veliká škoda. Cenzura se snaží chyby těch, co jsou nahoře zamést pod koberec, jenže veliké chyby už nejde zamést pod koberec. Velikou chybou je globální ekonomická krize, nebo světová válka, příčinou těchto velikých chyb je vždy; výhoda, jistota, popularita, svatost atd. to umožňuje těm, co jsou nahoře dělat veliké chyby.

Zakopaný pes je v tom, že z cizího krev neteče, podívejme se na nepřizpůsobivé příživníky, jak myslí a jak se chovají, jejich strategie je, z cizího krev neteče a z vlastního krev teče, takto myslí medúzy, se kterými si nevíme rady, protože se z nich stal invazní druh. V USA mají černochy, v Německu mají Turky, ve Francii mají Araby, u nás máme Romy, ekonomická migrace vytváří multikulturní civilizace, které jsou rasistické.

Nacisté ve jménu čisté rasy, vraždili v plynových komorách po milionech židy, a jiné lidi co neměli čistou rasu. Když nejde problém řešit normálně tak se řeší pomocí; extrémismu, vandalismu, terorismu, rasismu atd. jádrem problémů mezi lidmi jsou malé platy, a nedostatek práce za veliké platy. Všude se u nás na pracovním trhu nabízí jenom práce za malé platy, nechápu, proč se vůbec zaměstnavatelé ptají na to, jaký chce zaměstnanec plat, když mu stejně nedají plat, jaký by chtěl!

Dalším problémem, o kterém se nemluví, je; modernizace, automatizace, optimalizace, globalizace, transformace atd., která už mnoho let vytváří nezaměstnanost, a tím i bídu. Proč mít veliké náklady na mzdy, když díky modernizaci, můžeme většinu drahých zaměstnanců propustit! Podívejme se na zemědělství a potravinářský průmysl, zde modernizace eliminovala většinu pracovních míst, potom následovala doprava a průmysl, dneska přichází na řadu služby a obchod, a zítra dojde i na mocné a bohaté státní zaměstnance, co si myslí naivně, že je stát zachrání před nezaměstnaností a bídou.

%d bloggers like this: