Domů » Z pekla nikdo ráj neudělá

Z pekla nikdo ráj neudělá

Vše evolučně začalo u nahrazení toho je přirozené v přírodě, za to, co není přirozené, a tak to logicky optimálně nefunguje. Jsme dobří k tomu, co si naši dobrotu nezaslouží, a tak zaléváme plevel a krmíme parazity. Stvořili jsme pekelný očistec, ve kterém nejsou andělé, a tak nám vládnou šílení čerti co si hrají na; císaře, krále, šlechtice, papeže, celebritu, prezidenta, ředitele atd. všechny krize v pekle jsou signálem, žijete jako čerti v pekle, a tak je vám život peklem!

Státy nemají peníze na armádu a jiné pitomosti, a tak si je natisknou nebo udělají měnovou reformu, co je dovoleno otrokářům to je zakázáno otrokům! Každá krize v konzumním pekle v nahotě odhaluje to, že jsme čerti, co žijí v pekle, podívejte se na internet objektivně a dojde vám to, že jsme čerti, co žijí v pekle. Jaký smysl má v pekle chodit k volbám, když na kandidátkách jsou jenom samí šílení staří čerti? Z pekla nikdo ráj neudělá o tom to je! 

Evolučně je zde každá chyba dočasně, a tak i peklo je dočasným evolučním experimentem, protože dojde k tomu, že se čerti nahradí za roboty a umělou inteligenci, nejsou čerti tak zde není ani peklo, když to nejde už s čerty v pekle po dobrém tak se to pomocí genocidy vyřeší evolučně po zlém, komu není rady tomu není pomoci, tak to zde funguje, protože po příčině zde následek je. 

Leave a Reply