Domů » Vysokoškoláci pijí kafe, kouří cigarety, pijí slivovici, málo sportují, jedí tučná a sladká jídla

Vysokoškoláci pijí kafe, kouří cigarety, pijí slivovici, málo sportují, jedí tučná a sladká jídla

Udělejme jednoduchý test, a to maraton na 42 km, sportovci jej zaběhnou za dvě hodiny, jaký by byl asi průměrný čas všech kandidátů na prezidenta to raději, ani nechtějte vědět, třeba Miloš Zeman by nezvládl bez pomoci ochranky a hole, ani jeden kilometr!

Ano, kandidáti na prezidenta se pohybují velmi pomalu, a tak by bylo správné zrušit jejich kandidaturu, a dát do nové kandidatury, že kandidát musí uběhnout maraton v délce 42 kilometrů za tři hodiny.

Doba se změnila, všude potřebují rychlé zaměstnance, co nechybují, na veliký plat musí být zde i veliké nároky, jsi pomalý zaměstnanec, tak běž soukromě podnikat a ukaž, co dokážeš. Přeci nechcete zase po novém prezidentovi házet vajíčka, je třeba se poučit z krizového kapitalistického vývoje a neopakovat stejné chyby.

Statistiky jasně hovoří o tom, že lidi, co jsou dlouho ve vysokých funkcích, mají špatný zdravotní stav, pijí mnoho sladkého kafe, kouří cigarety, pijí slivovici, málo sportují, jedí tučná a sladká jídla atd. v nemocném těle je i nemocná duše, a duševně nemocný člověk, nemůže zde přeci dělat logicky prezidenta.

Leave a Reply