Nemoci mají za následek to, že se nedožijeme vysokého věku, nejvíce škod nám způsobují nemoci, které neléčíme nebo je léčíme chybně. Statistiky jasně odhalují že tam kde je bída tam se lidi nedožívají vysokého věku, je to celé o hodnotě člověka, dobře se staráme o to, co má hodnotu, spravedlnost je zde jenom ve smrti. Bohatí lidé parazitují na chudých lidech a je jedno, jestli je někde kapitalismus nebo socialismus.

Každý člověk je sluha jeho osud je spojen s tím, čemu trvale slouží, proto zde jsou krysí závody, ve kterých si kariéristi hledají vysoké funkce s velikým platem, v těchto krysích závodech vyhrávají vyšlechtěné krysy, které běží rychleji než krysy, co nejsou vyšlechtěné. Problém s příživníky, co se nechtějí přizpůsobit realitě je v tom, že to jsou zdegenerované krysy, co nemají vysokoškolský titul, protože neuspějí v krysích závodech.

Je třeba zavést globálně měsíční testování kariéristických krys a zdegenerované krysy se eliminují v krematoriu, abychom s nimi neměli ekonomické problémy, potřebujeme globálně více vyšlechtěných krys, co se dožijí ve zdraví vysokého věku, jsou věci, na kterých nemůžeme šetřit. Je to celé o mocenské pyramidě kde na vrcholu jsou vyšlechtěné krysy a dole jsou zdegenerované krysy, problémem je globálně to že zdegenerované krysy se rychle rozmnožují a vyšlechtěné krysy se nechtějí rozmnožovat a jsou zde často jedináčci.

%d bloggers like this: