Domů » Výhody stvořili šílený očistec

Výhody stvořili šílený očistec

Vše je o kauzalitě, která vychází z akce a reakce, pokud půjdeme do hloubky reality, ve které existujeme jako ubožáci, tak v hloubce nalezneme výhody, kolem kterých se točí; myšlení, vědomosti, rozum, inteligence, víra, logika, ekonomika, politika, reklama atd. Neustále zde jsou kurzy, jak se stát nejlepším a mít se dobře je zde i mnoho knih a stránek na internetu, jenže jde o podraz, každý nemůže mít zde výhody, někdo musí mít i nevýhody, když bude každý bohatý, kdo bude pracovat za malé mzdy?

Všude je dostatek špatné práce a nedostatek dobré práce za dobrou mzdu, ve sportu není možná protekce, mimo sport je ale všude protekce, a tak se na vysoké funkce dostávají lidi, co tam nepatří a následkem je totalita ve které je život očistcem, a tak nemá život dělníků koncepci, proto používáme antikoncepci a potraty. Spravedlnost je jenom v tom, že každý je zde dočasně, když je majetek lakomcem nahromaděn tak se dostává dědicům. Ano, lépe se po volbách budou mít ti, co jsme zvolili na vysoké funkce, ty se mít lépe nebudeš!

Představme si politické volby, kde by nebyli předtištění kandidáti a každý by mohl na všechny funkce napsat jenom sám sebe, dobrota je přeci žebrota, proč bych měl volit na vysokou funkci někoho cizího. Svoboda je v možnosti volby zvolit na kandidátce jenom sám sebe, najednou by se spravedlivé volby zakázali! Aby ti, co nám poroučí, měli moc tak my musíme být bezmocní, nadbytek je zde díky nedostatku, vše je o protikladech, ráj pro ty, co jsou nahoře je možný díky očistci pro ty, co jsou dole. Ano, jsi šílenec, protože existuješ v šílené civilizaci, ve které nosíme povinně roušky, a tak vypadáme všichni jako šílenci.

Leave a Reply