Domů » Výhody jsou továrnou na problémy

Výhody jsou továrnou na problémy

Naše kulturní civilizace existuje díky výhodám a následkem je to že máme mnoho problémů, výhody vytvářejí nevýhody a tím vznikají problémy, které se mohou vyřešit jenom tím, že zde nebudou pro lidi výhody, které si lidi nezaslouží. Výhody se pro nás stali tvrdou návykovou drogou, na které jsme závislí od narození do smrti, války a pandemie zde jsou díky výhodám.

Vše je zde o protikladech, mezi kterými je napětí a tato energie způsobuje to, že zde jsou příčiny a jejich následky, vše je zde evoluční dočasný naprogramovaný proces, a tak z malého vše veliké vzniká a potom se to zase na malé rozpadá. Každý člověk je zde levným testovacím materiálem pro evoluci, evoluce dopřála lidem mnoho výhod a potom začala lidi testovat na to, jak zvládnou problémy způsobené tím, že zde mají výhody.

Jelikož lidi nezvládají optimálně rychle problémy způsobené výhodami tak dojde k tomu, že začne nahrazování lidí za; stroje, programy, roboty atd. robot prezident bude vyznamenávat roboty a lidi se z civilizace odsunou do rezervací, nejsou lidi tak s lidmi už nejsou problémy.

Podívejme se na staré počítače, se kterými je mnoho problémů, a to vede k nákupu nových počítačů s novými operačními systémy, člověk je jako starý počítač a robot je jako nový počítač, zaměstnavatelé potřebují dneska zaměstnance, co pracují jako roboti na baterky, a tak jim vyhovíme a dodáme jim autonomní inteligentní roboty na akumulátory. 

Leave a Reply