Domů » Všiml jsem si toho, že ke změnám k lepšímu, zde dochází teprve po velikých katastrofách

Všiml jsem si toho, že ke změnám k lepšímu, zde dochází teprve po velikých katastrofách

Když je člověk ve starobním důchodu, tak má čas se zamyslet nad svojí minulostí, a dojde mu, že zdrojem jeho chyb, byl chybný systém, ve kterém on žil, jak došlo k tomu, že jsme stvořili tento chybný systém? Jádrem problému je u lidí jejich mluvení, mluvení umožňuje nakazit chybami svoje okolí, proto je pro nás samota depresivní, toužíme nakazit svými chybami svoje okolí, podívejme se na knihy, co je v nich ubohých chyb, protože je sepsali chybní lidé. Školy se stali továrnami na výrobu chybných lidí, takový chybný člověk s vysokým vzděláním se stane prezidentem nebo ředitelem a neštěstí je hotové.

Podívejme se do minulosti našeho národa, tato minulost je o nekonečném množství chyb, co zde dělali mocní a bohatí lidé, nikdo z lidí není dokonalý, každý člověk je genetickým zmetkem, který se neměl vůbec narodit. Snažit se chybným lidem radit nebo jim pomáhat to je jenom marnost a plýtvání časem a penězi, je třeba nahradit lidi za roboty, nejsou lidi, tak nejsou s lidmi ani problémy. Všiml jsem si toho, že ke změnám k lepšímu, zde dochází teprve po velikých katastrofách, musí zemřít velmi mnoho lidí zbytečně, aby se zde konečně něco změnilo k lepšímu.

Blíží se zcela jistě třetí světová válka, ve které zemře velmi mnoho lidí, a zničí se i velmi mnoho hodnot, dneska je i světová válka jenom obchod, na kterém vydělají nejbohatší lidi na světě, peníze přeci elitě nesmrdí. Nejbohatší lidé se už začínají stěhovat do míst, kde by podle nich neměla být válka, a kde oni v klidu válku přečkají v blahobytu. Jenže i na nejbohatší lidi už brzo dojde řada, najednou zde budou inteligentní autonomní roboti a globální umělá inteligence, ve jménu bezpečnosti a ekonomiky začnou roboti brát lidem jejich výhody a jistoty, najednou lidi zjistí, že jim roboti ukradli civilizaci a že oni musí existovat mimo civilizaci jako ubožáci.

Leave a Reply