Domů » Všichni Češi řídí auta jako šílenci, jsou posedlí sexem a nemají ponětí o disciplíně

Všichni Češi řídí auta jako šílenci, jsou posedlí sexem a nemají ponětí o disciplíně

Česká republika je nepatrná země ležící na kontinentu Evropa. Nachází se v prostoru mezi Německem a Ruskem. Kdysi byl tento stát zhruba dvakrát větší, ale v minulém století z něho začaly od východu jednotlivé kusy odpadávat. Je to významný člen světového společenství, i když ne tak významný, jak si myslí. Hraničí s Německem, Rakouskem a pak ještě s jinými státy, které nejsou důležité a kde se špatně nakupuje. Česká republika je velmi stará země s mnoha poklady, jako je; Karlův most, Karlovo náměstí, Karlovy Vary, Karlštejn atd.

Na západní civilizaci se podílí pivem a hokejem. I když si o sobě Češi myslí, že jsou moderní národ, tak nepoužívají klimatizaci a Američan tam těžko narazí na mexickou kuchyni. K neustálému roztrpčení amerických návštěvníků mluví místní obyvatelé jenom česky, i když je tam mnoho mladých lidí, kteří promluví anglicky, jestliže z toho budou něco mít. Nikdy si tam nesmíte přestat dávat pozor na své peníze a svoje věci hodně se tam krade a lže. Česko má jen tolik obyvatel jako 3 obvody New Yorku: City, Harlem a Brooklyn. Přesto je strašlivě přelidněné, minimálně každých 7 mil tam potkáte vesnici. Z deseti miliónů lidí jich 9 miliónu pije nebo kouří. Zbytek jsou malé děti.

Všichni Češi řídí auta jako šílenci, jsou posedlí sexem a nemají ponětí o disciplíně. Většina Čechů jsou ateisté a skeptici, i když byste to podle jejich chování neřekli. V České republice je mnoho starých komunistů, a to hlavně v politice. Všeobecně se Česko považuje za bezpečnou zemi. Návštěvníci si ale musí být vědomi toho, že čas od času Českou republiku někdo přepadne a obsadí, jednou ze západu a potom zase z východu. Češi tradičně kapitulují bez průtahů. Česká republika je pro Američani odlišná, má dlouholetou historii, a především velké množství památek, které jsou pro turisty ze všech západních zemí již mnoho let velkým lákadlem.

Leave a Reply