Domů » Všeho zde zkus a dobrého se drž, vše, co tě nezabije to tě posílí do dalšího boje

Všeho zde zkus a dobrého se drž, vše, co tě nezabije to tě posílí do dalšího boje

Tajemství je principem zázraku, když je tajemství vyzrazeno tak zázrak zmizí, v minulosti lidi neznali to, co my dneska už známe, a tak bylo pro ně mnohé zázrakem, třeba si nedokázali rozumově vysvětlit duhu, která vznikla díky lomu světla ve vodních kapičkách.

S odstraňováním zaostalosti upadá víra v zázraky a lidi věří spíše vědcům a technikům, veliká je zde u zaostalých lidí víra v to že bude lépe díky novým politikům, co slibují ekonomické a sociální zázraky, nakonec se ukáže, že to byl obyčejný podraz na voliče, a politikům šlo jenom o to, jak se mít dobře na úkor dělníků.

Podívejme se na vše zde z nadhledu, a spatříme krysí závody, ve kterých vyhrávají veliké vyšlechtěné krysy, a tak zde získávají výhody a jistoty. Jak zázračně vyhrát krysí závody? Zde musíte pochopit, že každý zde má svůj evoluční osud, a jenom minimum krys má v osudu to, že bude vyhrávat krysí závody, s osudem nejde bohužel nic učinit, vše je zde evolučně nastaveno tak, aby 1 % lidí, manipulovalo egoisticky s 99 % lidí!

Neřeš to, co nelze vyřešit a řeš jenom to, co lze vyřešit, o tom to zde je, všeho zde zkus a dobrého se drž, vše, co tě nezabije to tě posílí do dalšího boje o to, co miluješ a potřebuješ, není důležité být populární, důležitější je se dobře utajit, a ovládat cizí lidi jako loutky, pomocí peněz, za vším jsou peníze a vše vyřeší jenom peníze, dluhy dělají z dělníků otroky, a bohatství dělá z milionářů otrokáře.

Leave a Reply