Domů » Všechny války a ekonomické krize mají příčinu v egoistické elitě které je vše málem

Všechny války a ekonomické krize mají příčinu v egoistické elitě které je vše málem

Žijeme v egoistickém světě, není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, nacismus, hinduismus, buddhismus atd. je zde od stvoření života jenom egoismus, za vším hledej egoismus a najdeš pravdu o tomto světě. Války nám po tisíciletí v nahotě ukazují, co je to egoismus, pro zisk výhod a jistot se vraždíme a okrádáme neustále, a to i v době míru.

Tak jako měsíc má odvrácenou stranu, kterou nevidíme, tak i egoismus, má odvrácenou stranu, kterou nevidíme a tím jí ani neznáme. Tou odvrácenou stranou je parazitování, vše je zde mince, která má rub a líc, některou minci je problém otočit, a tak neznáme co je na druhé straně mince.

Čin parazitům dobře, a oni se ti za to odmění tím, že na tobě budou parazitovat, parazitování je založeno na umělém vytvoření nedostatku, a tím je možné parazitování, moderní paraziti vytvořili uměle nedostatek peněz, a to jim umožňuje snadno parazitovat na těch, co peníze potřebují, je to jednoduchá ideologická a ekonomická strategie, moderních parazitů, co hromadí peníze v daňových rájích, a zde si žijí v nadbytku, ryba smrdí od hlavy.

Láska a pravda je v tomto egoistickém světě jenom za peníze, zadarmo je zde jenom nenávist a lež, sledujme pohyb peněz, a z utrácení poznáme, kdo je zde velikým parazitem, který bydlí na veliké rezidenci, a má k dispozici veliké soukromé letadlo, nemoc a bohatství nejde dlouho utajit.

Všechny války a ekonomické krize mají příčinu v egoistické elitě které je vše málem, parazitování je odvrácenou stranou egoismu, když jdete jako ovce k volbám, tak na kandidátkách jsou jenom vlci převlečení za pastýře, politika je boj o moc, ekonomika je boj o zisk, náboženství je boj o svatou pravdu, umění je boj o popularitu atd. mír to je jenom spánek ve kterém čerpáme sílu pro nový boj.

Leave a Reply