Vnímám nepřizpůsobivé příživníky jako ekonomickou nemoc, kterou trpí naše konzumní společnost, za tuto nemoc může ideologický populismus, který dělá z lidí pitomce. Svět, ve kterém žijeme není pro nás ideální, protože není dokonalý a dokonalý nikdy ani nebude!

Dokonalé jsou jenom vesmírné a přírodní zákony které se nemusí měnit podle situace, jakmile se musí něco měnit podle situace tak to je nedokonalé. Nejde si nevšimnout toho, že lidí všude přibývá, a tak nám štěstí ubývá, protože hodnota všeho je závislá na potřebnosti a nedostatku, pokud je něčeho nadbytek a dostatek tak to ztrácí svoji hodnotu.

Pitomců je všude nadbytek, a tak pitomci nemají pro nás žádnou hodnotu, následkem jsou pandemie a války. Nebude to už trvat evolučně dlouho a o výchovu všech dětí se budou starat jenom autonomní roboti ve velikých výchovných organizacích.

Děti zde budou neustále známkované a ten kdo bude mít špatné známky bude eliminován jako evoluční odpad. Takto se globálně eliminuje přelidnění a degenerace, tím zde skončí problém s ubožáky, co chytře parazitovali na společnosti. Vše je o tom, jak si to dneska uděláme takové to zítra máme, dobrotu si bude muset každý zasloužit, jinak to nejde s lidmi udělat.

By admin

Napsat komentář

%d bloggers like this: