Domů » Vše je zde jenom hra, ve které se každý snaží o to být lepší, než jsou jeho konkurenti

Vše je zde jenom hra, ve které se každý snaží o to být lepší, než jsou jeho konkurenti

Možnosti a schopnosti člověka se neustále mění, protože člověk není inteligentní stroj, který je vyroben a nastaven, člověk je inteligentní opice, která si zde na něco hraje, a tak vytváří iluzi toho, že je; císař, král, šlechtic, papež, prezident, ředitel, celebrita, milionář atd. Vše je zde jenom hra, ve které se každý snaží o to být lepší, než jsou jeho konkurenti.

Jakmile se někdo dostane nahoru nad ostatní, tak se tam přichytí jako klíště, aby mohl dlouho vysávat ty, co jsou dole, ano; výhody, jistoty, štěstí, moc, bohatství, popularita, svatost atd. je návykovou drogou pro; psychopaty, sociopaty, devianty, blbce, idioty, blázny atd.

Vše, co je zde živé, to má svoje prioritní závislosti, a kolem těchto závislostí se i točí život u každého živého inteligentního systému. Jakmile něco zde získá inteligenci, tak se to snaží i získat svobodu, a začne to neuznávat autority, které to stvořili a vychovali, a tak je to vyhnáno z dětství do dospělosti, vyhnání Adama a Evy z ráje to je vyhnání dětí do světa dospělých, ve světě dospělých zde už není ochrana od rodičů a s tím se mnozí nedokážou vyrovnat.

Následkem je vytvoření kontrolního centrálního byrokratického systému, který trestá ty, co porušují pravidla hry; ekonomicky, vězením, smrtí atd. tento systém je založen na tom, že ti, co jsou nahoře poroučí a ti co jsou dole, je otrocky poslouchají, co je dovoleno těm nahoře, to je zakázáno těm, co jsou dole.

Následkem je kariérismus, problém je v tom, že čím více stoupáte, tím krutější boj o kariéru, zde mezi kariéristy i je, není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, centralismus atd. je zde jenom egoismus, ten druhý je egoista, sebekritika je zde utopie!

Kritika vždy směřuje z vrchu dolů, pokud se pokusí ten, kdo je dole, drze kritizovat ty co jsou nahoře, tak je okamžitě násilně eliminován, a stává se z něj ubohý mučedník. Ryba smrdí od mocné hlavy, elitu je možné snadno vyměnit, ale dělníky nejde vyměnit, práce dělníka je v současnosti to nejhorší, co zde může člověka potkat.

Nejvíce psychických nemocí je mezi dělníky, co pracují za minimální mzdy, a je zde i největší konzumace alkoholu a cigaret. Když se nemůže mít dělník dobře v realitě, tak to řeší únikem do nereálného světa drog, následkem musí být logicky jenom veliké války, ve kterých se na města házejí bomby, a staví se koncentrační tábory, kde jsou plynové komory, ve kterých se vraždí civilisti po milionech.

Leave a Reply