Války a konflikty v nahotě odhalují selhání centrálního systému, když to nejde po dobrém řešíme to po zlém, náboženství chce změnit člověka a politika chce změnit společnost, jenže problém je jinde! Problém je v tom že jsme praxi nahradili za teorie, co v praxi nefungují!

Mnoho let chodíme do školy a potom neseženeme dobrou práci za dobrou mzdu, protože nás ve škole učili teorie a pitomosti. Vládnou nám zmetci a následkem je to že se z nás stali zmetci, ten druhý je zmetek, protože si zmetek nechce přiznat to, že je zmetek! Jenom člověk chodí oblečený, protože je evoluční zmetek, normální je být nahý a nestydět se za nahotu!

Tak jako jsme oblékli tělo, tak jsme oblékli i naše myšlení do pokrytectví, jedno říkáme a jiné si myslíme! Prezident je pokrytecká oblečená stará opice, ve skutečnosti zde všemu vládnou jenom informace a programy, elity to jsou bezcharakterní herci, co si hrají na to, co ve skutečnosti nejsou. Vlády s námi jednají jako bychom byli dobytek, vlády nás tak mohou nahnat do továrny nebo války, jakýkoli odpor proti těm, co nám vládnou je marný!

%d bloggers like this: