Domů » Vítejte v klubu ubožáků

Vítejte v klubu ubožáků

Nikdo vám nerozumí a nikoho nezajímají vaše problémy, máte se zle a nevíte, jak se mít dobře, rady, které získáváte jsou vám k ničemu, protože jsou vám cizí. Vaše psychika je dlouhodobě nemocná, a tak se snažíte to řešit útěkem od reality do iluzí pomocí léků na psychiku nebo pomocí piva a cigaret, vítejte v klubu ubožáků, tento klub je zde mnoho tisíciletí a ti co jsou v tomto klubu nejsou nijak organizovaní je to klub který je mimo konzumní společnost.

Snadno se každý dostane do klubu ubožáků a těžko se někomu podaří klub ubožáků opustit. Pokud jste v klubu ubožáků, tak to jistě má i nějaké příčiny, že se z vás stal ubožák, který se má zde uboze, tou příčinou je vždy spěch, všimněte si toho, že všichni ubožáci někam spěchají a neumí se změnit tak, aby přestali pořád někam spěchat za nějakým cílem.

Uspěchaný život se projevuje logicky i ve snech ubožáků, a tak i ve snech pořád někam spěchají, a tak ani ve snech klid od spěchu nemají. Vědci pomocí statistiky dokázali to, že spěch dělá z lidí ubožáky, nejde o nový problém, se kterým si neumíme poradit, za naším problémem je vždy strach a my si myslíme že utečeme před strachem, ale strach je jako náš stín, před kterým nikdo neuteče.

Podívejte se na knihy a filmy, zde je vše zase o spěchu, nezajímají nás knihy a filmy kde není spěch, mnozí spěchají natolik že sebevraždu spáchají, jenže ubožáků, co spěchají je zde nadbytek, a tak to nikoho nezajímá že nějaký ubožák spáchal sebevraždu, protože spěchal do jiné reality v naději, že tato nová realita bude lepší než realita, ve které všichni ubožáci někam spěchají. V posmrtné realitě už není spěch, protože zde není ani strach, vše zde z malého vzniká a v malé se to zase navrací, protože se zde vše recykluje.

Leave a Reply