S příchodem počítačů a internetu jsme poznali virtuální svět složený z; dat, informací, programů, umělé inteligence, virů atd. došlo nám to, že žijeme ve světě iluzí a že vše co považujeme za realitu to jsou jenom iluze vytvořené pomocí informací a programů, z atomů a dat zde vše vzniká a potom se to zase rozpadá na atomy a data, není zde pevný bod v tomto času a prostoru.

Existuje pro nás něco po smrti nebo smrtí zde pro nás vše končí? To je otázka víry, víra nám nabízí zázraky, a tak věříme na to, že je zde něco po smrti, pokud zde není víra, tak smrt bereme jako konec hry o hodnoty. Velikým problémem jsou pro nás změny, dlouho trvalo, než jsme se na něco optimálně naprogramovali a najednou je zde změna a my se musíme změnit.

Jsou změny, které jsou nám příjemné a změny které nám nejsou příjemné, máme neustále mnoho problémů a následkem jsou naše nemoci, tak jako je nemocný člověk tak je i nemocná společnost, protože i společnost má mnoho problémů se kterými si neumí poradit optimálně. Problém je signál, který nám oznamuje že se něco musí změnit, je to jako s bolavým zubem, který musí zubař opravit.

V současnosti máme mnoho velikých problémů jako je; přelidnění, degenerace, bída, nezaměstnanost, byrokracie, daně, clo, poplatky, války, pandemie, inflace, vandalismus, drogy, deprese, špína, hluk, inflace atd.  všechny tyto problémy jsou signálem který nám oznamuje, že se musí naše nefungující společnost restartovat, aby se tak to, co je chybné nahradilo za to, co je správné.

Budeme muset začít lidi nahrazovat za umělou inteligenci a autonomní roboty. Zaměstnavatelé potřebují zaměstnance, co pracují jako roboti! Najednou zde bude robot prezident, co bude vyznamenávat roboty, lidi se eliminují, protože je nahradí umělá inteligence a roboti, takto zde zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí, už nebudeme řešit to, že lidi dělají chyby, nejsou na světě lidi, tak zde s lidmi nejsou problémy.

By admin

Napsat komentář

%d bloggers like this: