Domů » Velikým problémem současnosti jsou bubliny, vše se zde nafukuje jako bublina, a najednou bublina praskne

Velikým problémem současnosti jsou bubliny, vše se zde nafukuje jako bublina, a najednou bublina praskne

Ano, vše je o; motivaci, pravdě, lásce, štěstí. Vše je zde o tom, jak si to dneska uděláš, takové to zítra máš, vše, co dáváme, to nazpět dostáváme. Nedávno jsem byl ve velikém knihkupectví a zde jsem si prohlížel knihy, co se nejvíce prodávají, nic jsem nekoupil, byla to jenom samá ubohá komerce s nulovou hodnotou, nechápu to, že se takové knihy dobře prodávají, to jsou dnešní čtenáři už takoví ubožáci, že si kupují tak ubohé knihy?

Někdy mám podezření, že populární knihy už generuje umělá inteligence, a jména autorů jsou jenom vymyšlená, aby to vypadalo, že to psal člověk. To ovšem není nic, proto tomu, když si pustím televizi, nejenže obsah má zde nulovou hodnotu, ale ještě zde jsou ubohé reklamy. Vše je dneska o tom, aby se vše udělalo rychle a levně, z lidí se dělá jenom ubohé stádo hloupých ovcí, pokud nějaké ovce zlobí tak se eliminují, ve jménu pořádku, nebo klasicky ve jménu Boha.

Populárně se říká, že je to chyba v Matrixu, a že nejsou programátoři, co by tu chybu našli a opravili, tou chybou je špína, civilizace produkuje špínu fyzickou a informační, v přírodě taky vzniká mnoho špíny, ale příroda si umí s touto špínou poradit, je zde totiž mnohem déle, než zde jsou lidi. Velikým problémem současnosti jsou bubliny, vše se zde nafukuje jako bublina, a najednou bublina praskne a je zde problém. Války, ekonomické krize, inflace, ekonomická migrace atd. to vše jsou jenom bubliny, které praskli, a my z toho máme blbou náladu, samozřejmě nikdo za nic nemůže.

Leave a Reply