Domů » Veliké změny trvají i velikou dobu s tím nejde nic udělat

Veliké změny trvají i velikou dobu s tím nejde nic udělat

Proč mě máš rád, když bys mohl mít každou chvílí jinou ženu? Je to otázka stejného psychického naladění, každý člověk je nějak psychicky naladěn, a tak si hledá partnera který je stejně psychicky naladěn. Takže je to něco jako heslo, které umožní otevřít zámek, a tvoje heslo otevřelo ve mně zámek.

Tak nějak to je, u některých tvorů je k výběru používán pach, a pokud má partner stejný pach tak je zde dlouhodobý vztah, u lidí místo pachu se jedná většinou o stejné priority. Jsme rádi, že nám zde děláte každý den kázání, a vysvětlujete ženám zde na této vesmírné lodi to, co nám bylo vzdálené, víme, že se snažíte o to, abychom se měli lépe, a že nám říkáte čistou pravdu, jenže každá žena by chtěla být těhotná, a z vašeho kázání žádná žena neotěhotní.

Mohli bychom bez problémů použít umělé oplodnění všech žen, a zpočátku jsme mysleli že to tak i uděláme, z dálky to vypadá jako správné řešení problému vašeho toužení po otěhotnění, nechali jsme si udělat i simulaci a v simulaci se ukázalo, že tudy cesta nevede, tato simulace je volně dostupná v databázi, nejste psychicky připravené na tak rychlou změnu, vím že je to nespravedlivé, že některé ženy měli štěstí a jiné ženy neměli štěstí, a tak nepoznali orgasmus a nejsou ani těhotné, veliké změny trvají i velikou dobu s tím nejde nic udělat, práce kvapná je většinou špatná.

Když se zde narodilo první dítě tak to dítě byl chlapeček, pro všechny ženy se stalo toto první dítě zázrakem, a nakonec to skončilo tak, že je toto dítě za sklem a k dítěti se smí přiblížit jenom otec a několik vyvolených žen, před sklem je neustále fronta žen, je to normální? Je to jako nemoc, na kterou není lék, jakmile zde bude sto narozených dětí, tak tato nemoc bude vyléčena, a už nebude muset být dítě za sklem.

Leave a Reply