Domů » Veliké zisky mají ti, co nahrazují lidi za roboty

Veliké zisky mají ti, co nahrazují lidi za roboty

Lidi mají v hlavě informační špínu a tu je třeba uklidit moderním způsobem, náboženství a politika při úklidu špíny neuspěla, jádrem problému byla snaha z čertů udělat násilím anděly, tak to bohužel nefunguje. Budeme muset lidi nahradit za autonomní inteligentní roboty na dobíjecí baterie, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, vše je zde dočasně, protože vše je zde evoluční experiment, a člověk už dosáhl vrcholu svých možností po stránce fyzické a psychické.

Staré musí uvolnit místo novému, člověk je retro zaměstnanec, a nejsme tak bohatí, abychom zaměstnávali ubohé retro zaměstnance, co pracují pomalu a mnoho chybují. V současnosti v EU svojí prací živí 10 % lidí 90 % lidí, co nepracují, nebo z jejich práce není užitek. Začíná doba automatizace a optimalizace, zisky mají ti, co nahrazují lidi za roboty, nejrychleji ubývá práce tam, kde jsou vysoké platy, zde se vyplatí investovat do robotizace.

Mnoho zbabělců se snaží být státními zaměstnanci, protože stát nemá snahu o modernizaci, jenže státy se ocitají v dluhové pasti a budou muset nakonec taky začít nahrazovat lidi za roboty, a tak robot prezident bude vyznamenávat roboty. Mnozí si myslí, že umělá inteligence a roboti to je utopie, člověk je přeci nenahraditelný, jde o opilost výhodami a jistotami, už brzo přijde ale vystřízlivění a deprese, nacistické plynové komory, a tetování čísel na ruce lidem v koncentráku, atomové bomby házené na města, ukázali jasně to, že lidí je zde jako much, a bude nutné je eliminovat jako mouchy.

Leave a Reply