Domů » Veliké sebevědomí má ten, kdo má veliké životní cíle, a umí je i realizovat

Veliké sebevědomí má ten, kdo má veliké životní cíle, a umí je i realizovat

Každý problém je obrazně jenom hřebík, který se musí zatlouct, aby ten hřebík zde byl užitečný, existuje mnoho hřebíků a mnoho kladiv, někdy stačí jedna rána a je hřebík zatlučen a jindy je třeba těch ran více to záleží na situaci, naše sebevědomí, je zde tím kladivem, které zatluče všechny problémy, pokud nemáte veliké sebevědomí, tak nezatlučete veliké hřebíky, veliké sebevědomí má ten, kdo má veliké životní cíle, a umí je i realizovat.

Vše zde jsou krysí závody, z lidí se stali krysy díky přelidnění a bídě, krysa je krysám krysou, o tom to zde už milion let je! Evolučním stvořitelem člověka jsou krysy, proto se dělají na krysách pokusy, protože mají stejnou genetiku a stejně velikou adaptabilitu na nové prostředí a nové situace. Velicí diktátoři v nahotě odhalují to, že co je dovoleno mocným, to je zakázáno bezmocným, nadbytek je zde díky nedostatku.

Čím více máš zde nepřátel, tím více zde i něco znamenáš, láska a pravda je zde už jenom za peníze, náboženství a politika, to jsou jenom krysí závody o výhody a jistoty, vše je zde jenom obchod a divadlo, vlci se zde převlíkli za pastýře, aby mohli vést ovce, a mít zde tak výhody a jistoty, které si nezaslouží. Krysám se daří dobře, a tak se krysy stali invazním druhem, který parazituje egoisticky na ekosystému, co s tím uděláme?

Začneme globálně krysy testovat každý měsíc na to, jak rychle běží a jak rychle jim to myslí, podprůměrné krysy se eliminují v krematoriu, nejsme tak bohatí, abychom zde mohli živit podprůměrné krysy, co nechtějí pracovat na veliký výkon za málo peněz. Místo pracujete pomalu máte výpověď, zde bude tyč s vysokým napětím, která usmrtí nekvalitní krysu, a mrtvá krysa skončí v krematoriu, z prachu vše vzniká a v prach se to navrací, za vším zde byli a budou jenom prachy.

Leave a Reply