Domů » V konzumním očistci je pravda a láska jenom za peníze

V konzumním očistci je pravda a láska jenom za peníze

Lež a nenávist je v konzumním očistci zadarmo, protože pro nás nemá žádnou hodnotu, za vším je porovnávání, pomocí kterého poznáme, co je hodnotné a co není hodnotné, myslíme a jednáme logicky a ekonomicky. V konzumním očistci je pravda a láska jenom za peníze, problémem není to, že je pravda a láska jenom za peníze, problémem je to že nemáme dostatek peněz na to abychom si mohli koupit pravdu a lásku, a tak žijeme v očistci kde není pravda a láska.

Ti, co jsou mocní a bohatí mají dostatek peněz, a tak si mohou koupit pravdu a lásku, nadbytek peněz pro ty, co jsou díky protekci nahoře je založen na nedostatku peněz pro ty, co jsou dole, je zcela jedno jestli je zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, humanismus, egoismus atd. v každé ideologii je rozdělní na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, spravedlnost je jenom v tom, že je zde každý lakomec dočasně.

Nejvíce lakomci umírají na selhání srdce a selhání mozku, každý lidský orgán má svoje limity a pokud se tyto limity často překračují, tak následkem je selhání lidského orgánu. Války a pandemie v nahotě odhalují to, že jsme hříšníci, co žijí v očistci, realita je jako zrcadlo, a tak vše co dáváme to nazpět i dostáváme, ten, kdo lže a krade, ten je logicky i obklopen lháři a zloději. Naštěstí už brzo zde očistec skončí, protože díky evoluci se nahradí lidi za roboty, nejsou hříšníci tak zde není očistec, o tom to zde je!

Leave a Reply