Genetické tělo nám dělá ze života očistec, naše tělo to je evolučně zastaralý systém, na kterém jsme existenčně závislí a tím se ocitáme v začarovaném kruhu a máme z toho deprese. Máme k dispozici veliké množství léků, ale každý lék funguje jenom několik hodin a potom musíme znova lék použít, navíc na mnoho nemocí nejsou léky, a tak na ně většinou umíráme.

K čemu je vám to že budete v něčem úspěšní, když se vaše tělo nečekaně zhroutí a bude vám hrozit smrt. Neustále řešíme to, co je nám cizí a neřešíme to co je nám blízké, komu není rady tomu není pomoci, většina lidí nedbá o svoje zdraví a najednou se zhroutí a tehdy si uvědomí že si nevážili svého zdraví, a tak o svoje zdraví přišli.

Je to celé o chybách, které si neuvědomujeme, a tak je neustále opakujeme, v honbě za penězi a úspěchem si ničíme svoje zdraví, vnímám současnou civilizaci jako peklo, a tak má každý v hlavě peklo, následkem je; pandemie, válka na Ukrajině, inflace, deprese, drogy, sebevraždy atd. vše to jsou příčiny a jejich následky, co jsme si navařili to si musíme i sníst!

%d bloggers like this: