Domů » Už zde bylo dost ubohých prezidentů

Už zde bylo dost ubohých prezidentů

Díky kterým měli lidi blbou náladu, protože se měli blbě, jenom díky GVKB, můžou mít lidi dobrou náladu, GVKB koncepce je jednoduchá a přirozená, každý bude muset chodit každý rok od narození do smrti na zdravotní a psychickou prohlídku v nemocnici, ten, kdo nezíská potřebné body ten bude v krematoriu eliminován, každý je snadno a rychle nahraditelný.

Nebudou zde pro nikoho výjimky a imunita, skončí tak problém s nemocnými lidmi, co na naší ekonomice parazitovali, podívejme se do přírody, zde je nemocné zvíře snadnou potravou pro ostatní zvířata, stejně tak i organizace se zbavují nemocných lidí, co na organizaci parazitují, je to celé o kvalitě, společnost nemůže být zaopatřovacím ústavem pro nemocné lidi, dobrota je žebrota.

Nebudou zde; podpory, důchody, výhody atd. odstřihneme parazity od státních peněz, stát bude řídit jenom GVKB umělá inteligence, nebudeme už potřebovat; politiky, kněze, byrokraty, soudce, profesory, milionáře, celebrity, podnikatele, ředitele atd. v kancelářích budou sedět jenom roboti a lidi zde budou jenom na to, aby sloužili robotům za minimální mzdy.

Děti budou chodit do školy jenom od 6 let do 9 let, za tři roky se naučí základy, a to jim bude stačit na celý život, po skončení školy v 9 letech začnou děti pracovat za mzdu, lidi si nebudou hledat práci, ale práce jim bude přidělená, nebude zde bída a nezaměstnanost, nebude se měsíčně pracovat 160 hodin, ale bude se měsíčně pracovat 80 hodin to znamená týdně 20 hodin, většina lidí bude pracovat z domova díky internetu, jenom minimum lidí bude dojíždět do zaměstnání. Lidi nechtějí více peněz, ale chtějí více volného času, a to se jim díky GVKB splní.

Leave a Reply