Někdo věří že po smrti nic není a jiný věří že po smrti něco existuje, zatím zde není možnost zjistit, jak to opravdu je, a tak zde jsou jenom teorie. Ve skutečnosti zde není narození ani smrt, je zde jenom svět příběhů, smrt to je konec příběhu, aby zde byl nový příběh, máme strach ze smrti, protože jsme závislí na svém příběhu, jsou zde ale i ti co nejsou spokojení se svým příběhem, a tak páchají sebevraždy, aby mohl začít nový příběh.

Je zde i možnost poznávat příběhy co jsou v knize nebo ve filmu, tyto příběhy ale nemají žádný vliv na náš životní příběh. Vše zde má svůj osudový příběh, který nejde změnit, zázraky jsou jenom v pohádce nebo ve snu, proč jsou naše osudové příběhy takové, jaké jsou? Realita, ve které vše existuje to je testovací evoluční program, finální zde jsou jenom vesmírná a přírodní pravidla která se nemění, protože jsou dokonalá. Obrazně je to jako ve škole, kde jsme testování a dostáváme známky.

Je třeba s testováním jít dále, budeme lidi vyrábět průmyslově tak že nový člověk nebude mít možnost se pohlavně rozmnožovat a místo mozku bude mít v hlavě počítač napojený na globální umělou inteligenci. Tím zde skončí konečně problém s tělem, které zemře, protože data budou zálohována v bance dat, a tak po smrti těla dostaneme nové tělo, a tak lidi už nebudou dělat chyby. 

%d bloggers like this: