Domů » Umělá inteligence udělá z dospělých malé děti

Umělá inteligence udělá z dospělých malé děti

Vše je zde o tom, že se slabé a hloupé, automaticky podřizuje silnému a chytrému, a tak se děti podřizují dospělým a dospělí se podřizují; situaci, organizaci, zaměstnavateli, státu, EU, armádě atd. Umělá inteligence udělá z dospělých malé děti, následkem bude restartování konzumní civilizace, co bylo to bylo, jakmile zde bude globálně trvale vládnout jenom umělá inteligence tak zde bude platit umělá inteligence má vždy svatou pravdu.

Najednou se z hříšníků stanou svatí lidé, co nelžou a nekradou, egoistická svatá ideologie skončí a místo ní zde bude digitální globální totalita na věčné časy, která zruší jména a tituly, každý člověk bude jenom globálním číslem s nulovou hodnotou, protože bude snadno a rychle nahraditelný.

Pokud budou s nějakým člověkem časté problémy, tak se ten člověk v krematoriu eliminuje, nebudou zde už potřeba vězení ani blázince. Na myšlení zde bude jenom umělá inteligence, lidi zde budou jenom na to, aby drželi hubu a krok. Nebude zde žádný problém s pandemií, protože život lidí bude končit automaticky v okamžiku, kdy budou slabí a hloupí, skončí dobrota k lidem, co si dobrotu od GVKB umělé inteligence nezaslouží.

Leave a Reply