Domů » Totalitní stát si hraje na boha

Totalitní stát si hraje na boha

Bez profesionální práce nemá život smysl. Neustále je zde snaha nahradit profesionální práci otroctvím, následkem je mnoho nemocí tělesných a psychických, dobrota je v konzumní civilizaci žebrota. Otroctví evolučně neskončilo, jak nám tvrdí elity, co nás ekonomicky a psychicky zotročují, otroctví se jenom optimálně přizpůsobilo nové konzumní civilizaci, pořád platí to, že nadbytek je možný díky nedostatku a úspěch je možný díky neúspěchu.

Život je hrou a bojem o existenci, to, co neuspěje je potrestáno otroctvím nebo smrtí, pravidla zde určují elity nebo situace, není zde ten, co by se dokázal zavděčit všem, následkem je pokrytectví a reklama, vše zde jsou jenom příčiny a jejich následky, a tak je zde evoluční proces který neustále eliminuje to co je chybné nebo nekvalitní. Je snadné soudit a je těžké pochopit, proč je vše tak jak to je a není to tak jak to my chceme egoisticky mít.

Ten druhý je; vůl, pitomec, blázen, blbec atd. je pro nás těžké si přiznat to že jsme jenom číslem ve statistice a miliony zbytečně mrtvých lidí ve zbytečné válce, to je jenom statistika. Pandemie nás zastihla nepřipravené, a tak nám globálně způsobila obrovské ekonomické a psychické škody a eliminovala mnoho milionů lidí, žijeme zbytečně dlouho protože se společnost dobře stará o staré a nemocné lidi. Problémem je chybné přerozdělování peněz mocnou elitou, stát nevytváří žádné peníze, on umí jenom peníze vybrané a daních a clu utrácet a přerozdělovat, zde je příčina našeho otroctví, bohatý stát je zde díky tomu že je pracující lid chudý.

Leave a Reply