Domů » Tento konzumní svět je globální psychiatrická nemocnice

Tento konzumní svět je globální psychiatrická nemocnice

Stvořitelem je zde napětí, mezi, mít nebo nemít, ve hře je; úspěch, moc, bohatství, výhody, jistoty, štěstí, vědomosti, inteligenci, popularitu, peníze, čas, pravdu, lásku, peníze, drogy, partnera, kamaráda, děti, psa, dovolenou, auto, dům atd. toužení vytváří naše soužení, je to nespravedlnost, že nemohu mít, co chci zde mít, jak to že někdo to má, a jiný to nemá? Život je dočasný evoluční experiment ukončený smrtí, vše, co nahromadíme, o to nás smrt jistě připraví, stavíme rodinné domy pro cizí lidi, naše děti, které jsme v rodině vychovali, to jsou cizí lidé, dobrota je žebrota, vše je zde o tom že zloděj honí zloděje a lhář honí lháře, ten druhý je nám peklem, po smrti není peklo ani ráj.

Vlci se převlékli za pastýře, aby mohli zde dělat; papeže, krále, císaře, šlechtice, prezidenta, předsedu, ministra, poslance, senátora, diplomata, soudce, notáře, profesora, vědce, populistu, celebritu, ředitele, podnikatele, milionáře atd. nahoře jsou vlci a dole jsou ovce, o tom to zde už mnoho tisíciletí všude je. Když se podíváme na centrum v naší hlavě tak zde najdeme rozum, který si říká, mít nebo nemít, a on rozhodne o naší budoucnosti! Ty nemáš rozum, pokud někdo chybuje tak příčinou nemocný rozum je, podívejme se na to, že si volíme lidi, co nás zde v mnohém zastupují, a při této volbě většinou chybujeme, a tak nás zastupují chybní lidé, proč jsme ztratili rozum?

Ztratili jsme rozum díky tomu, že jsme psychicky nemocní, konzumace drog a léků na deprese jasně ukazuje to, že většina lidí na světě je těžce psychicky nemocná, pokud bychom měli zavřít všechny nemocné do psychiatrické nemocnice, tak by nikdo neplatil daně! Tento konzumní svět je globální psychiatrická nemocnice, psychicky zdravý člověk je obrazně něco jako Bůh, kterého dosud nikdo osobně ještě nikde neviděl, a všichni přesto věří, že on existuje. Všichni jsou blázni, a jenom já jsem normální, to je naše bláznivé uvažování, založené na tom, že se nechceme na sebe podívat do psychického zrcadla, protože bychom v zrcadle spatřili blázna, který se zbláznil do toho, co miluje a potřebuje.

Veliké války a veliké diktatury, nám v nahotě ukazují, naše bláznovství založené na bláznivých dogmatech, která jsou nám svatá! Je to tak snadné vyhodit z okna někoho, kdo nám konkuruje, je to naše tradice vyhazovat konkurenty z okna, a potom tvrdit že oni sami vyskočili, a že je nikdo z okna nevyhodil. Každý je nahraditelný, běžte se podívat na hřbitov, a zde vám dojde, že je zde každý elitní parazit dočasně! Dělnická práce je zde za trest, nechtěl ses učit, tak za trest budeš dělat hostitele, mocným a bohatým parazitům. Proč jsi vstoupil do veliké politické strany, která hlásala jenom nenávist a lži?

Já jsem chtěl parazitovat, a to mě strana umožnila, pokud bych do veliké strany nevstoupil, tak bych zde byl jenom ubohým dělníkem, pro kterého je zde život psychickým trestem. Ano, jsou zde kariéristické závody, ve kterých uspějí jenom profesionální bezcharakterní paraziti, a tak získají díky vítězství moc a bohatství, nadbytek je zde díky nedostatku. Jenže vše je zde dočasně, nějaký blázen vytvořil umělou inteligenci a roboty, nebude to už trvat dlouho a robot prezident bude vyznamenávat roboty za úspěchy v jejich práci, lidi budou nazí za sklem v zoologické zahradě, jíst banány, a inteligentní roboti, si budou vše v zoologické zahradě fotografovat, pomocí fotoaparátu na skládací tyčce. Tak pravil Guru Vit Kouba Bhagavan, zazvonil zvonec, a ubohé lidské egoistické 16bitové civilizace je konec, a nastupuje 256bitová robotická civilizace.

Leave a Reply