Domů » Ten, kdo má veliké ego, neumí naslouchat druhým a chce, aby mu druzí naslouchali

Ten, kdo má veliké ego, neumí naslouchat druhým a chce, aby mu druzí naslouchali

Neustále lidi prosí o to, aby se dostali do ráje, a když jim říkám, ale to musíte nejprve projít očistcem, kde se očistíte od svých chyb, tak mě nevěří, a myslí si, že mohou jít do ráje i se svými chybami. Vše má svoje pravidla, ten, kdo nechce dodržovat pravidla narazí na ty, co kontrolují dodržování pravidel, ráj a očistec není po smrti těla, je to za našeho života, po smrti těla je už jenom konec hry, na věčné časy.

Nejčastější lidskou chybou je kariéristický egoismus, kdysi za jedním moudrým svatým mužem přišel silně věřící člověk ve špinavých roztrhaných šatech, a ptal se jej, jestli se dostane do ráje, moudrý muž mu odpověděl. Jsi bohatý duchem, protože máš veliké ego, až bude tvoje ego malé, tak se dostaneš do ráje, o tom to je, oklamat lze jenom hlupáky, a svatého kazatele nikdo neoklame.

Je snadné se obléci jako ubožák, je těžké ale proměnit veliké ego na malé ego, veliké ego to jsou vědomosti, díky kterým máme výhody a jistoty, zajímavé je že se chlubíme velikou inteligencí, ale nechlubíme se tím, že máme veliké ego, jak se pozná to, že někdo má veliké ego?

Ten, kdo má veliké ego, neumí naslouchat druhým a chce, aby mu druzí naslouchali, proto si pořizujeme psy, protože oni nám naslouchají, a nenutí nás k tomu, abychom my jim naslouchali. Ano, jsem zde od toho, aby vaše veliké ego bylo malé, cesta je jednoduchá, naslouchejte zkušeným a mluvte pokorně jenom k věci, vaše egoistické kecy, nikoho nezajímají.

Leave a Reply