Lidi, co jsou už ve starobním důchodu pamatují dobu bez televize a internetu, televize je zde u nás sice už 69 let ale 20 let trvalo, než se televize stala natolik populární, aby dokázala změnit život lidí, podobná je i situace u internetu kdy internetu trvalo 20 let, než začal měnit život lidí. Někdo je rád že je zde televize a internet a jiný by byl rád, pokud by zde nebyla a televize a internet, každý je jiný a žije v jiné situaci.

Nebude to už trvat evolučně dlouho a přijde umělá inteligence která umožní vznik virtuální reality která bude každému globálně dostupná, a tak se bude vše ovládat na dálku a většina lidí ve městech, bude pracovat z domova pomocí virtuální reality. Jelikož používání monitoru a klávesnice u notebooku není ideálním řešením.

Pro používání virtuální reality tak dojde k tomu, že bude mozek bezdrátově neustále napojen na globální virtuální realitu a z lidí se tak stanou loutky na dálkové ovládání. Nebudeme už tak muset chodit do školy a zaměstnání a tím se restartuje naše kultura a civilizace, už zde nebude rozdělní lidí na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, skončí tak; byrokracie, politika, náboženství, policie, soudy, armády, umění, sport, reklama, cenzura atd.

By admin

%d bloggers like this: