Na počátku je experimentování, a když se experiment konečně povede, tak se optimalizuje a potom se ve velkém kopíruje. Tento evoluční proces stvořil vesmír a život, člověk je materiál na evoluční pokusy, které na něm dělá evoluční proces, jsme v situaci loutek, které ovládá situace, svoboda a rovnost je utopie. Pokud jako lidi něco díky evoluci získáme, tak za to musíme i zaplatit tím že o něco přijdeme. Získali jsme možnost zde žít mnohem déle než opice, ze kterých jsme evolučně vznikli, jenže náš život je životem v nemocnici, naše materialistická civilizace se stala nemocnicí, protože jsme se mnoho vzdálili od přirozeného života v přírodě.

Všimněme si toho, že jenom člověk se stydí za pohlavní styk na veřejnosti, zvířata se nestydí za pohlavní styk na veřejnosti, jak došlo k tomu, že jsme se začali stydět za pohlavní styk na veřejnosti? Stydíme se za to, že vypadáme jako zvířata, a my nechceme vypadat jako zvířata, ale chceme vypadat jako lidi. Mnoho slov přirovnává člověka ke zvířatům, v horoskopu a bajkách se taky používají zvířata, ten, kdo je dole je ovcí a ten kdo je nahoře je sviní, myslíme a konáme podle situace ve které existujeme.

Naučili jsme se pokrytectví, kdy si jedno myslíme a jiné říkáme, stali se z nás bezcharakterní kariéristi, co spolu závodí o to, co milují a potřebují, nadbytek je postaven na nedostatku. Následkem je veliký nárůst stresu a deprese, protože naše podvědomí pochopilo že existujeme v psychiatrické nemocnici, a na východu z psychiatrické nemocnice je nápis krematorium. Všichni jsou psychicky nemocní, protože se narodili psychicky nemocným rodičům.

Podívejme se na veliké války, kde se vraždíme pomocí atomových bomb, nebo se vraždíme ve velikých plynových komorách, jenom psychicky nemocní tvorové se navzájem vraždí ve velkém, nebude to už trvat dlouho a globálně se zavede roční certifikace kvality těla a psychicky, ten, kdo nebude mít platnou certifikaci ten skončí v krematoriu jako evoluční odpad.

Nebudou zde pro nikoho výjimky nebo imunita, i prezidenti a milionáři, skončí v krematoriu, pokud nebudou mít platnou certifikaci. Na člověka, se už mnoho tisíciletí hledí jako na inteligentní systém, a vadný inteligentní systém, je třeba optimálně eliminovat. Nedostatek lidí se vyřeší výrobou robotů, robot bude vyznamenávat roboty a roboti budou v továrně vyrábět roboty, lidi se globálně odsunou do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby se už lidi nerozmnožovali jako invazní druh. Člověk to byla testovací verze, a robot to je finální verze, vše je zde evolučně dočasně.

By admin

Napsat komentář

%d bloggers like this: