Mimozemšťani neustále unášejí vybrané lidi ve spánku a dávají jim do hlavy čipy pomocí kterých je ovládají jako loutky, logicky je otázka a proč to mimozemšťani vlastně dělají, nebylo by pro ně snadnější lidi vyhubit a naši planetu potom obsadit? Mimozemšťani naši planetu Zemi nakonec stejně obsadí ale my jim vytvoříme optimální podmínky pro to, aby se jim zde dobře žilo a nemuseli dlouho dobu naši planetu optimalizovat, tak aby jim vyhovovala.

Jakmile se nějaký člověk na světě dostane na vysokou funkci, tak je okamžitě mimozemšťany ve spánku unesen, a dostane do mozku čip a pokud o vysokou funkci přijde, tak je mu z mozku ve spánku zase čip odebrán. Mimozemšťani mají limitované množství čipů, a tak nemohou dát každému člověku do hlavy čip, podívejme se třeba na války a zde nám dojde to, že za všechny války mohou mimozemšťani, co ovládají mnoho tisíciletí lidi, co zde mají velikou moc.

Náš vesmírný program je spojen s mimozemšťani kdy nás mimozemšťani testují, aby s námi mohli snadněji manipulovat. Vznik sekt a náboženství mají na svědomí mimozemšťani, aby nás mohli lépe ovládat pomocí totality a dezinformací. Pokud by nám mnoho tisíciletí nedávali mimozemšťané do mozku čipy, tak bychom pořád všichni žili jako nazí divoši, stylem z ruky do huby.

Došlo evolučně nedávno k tomu, že mají už mimozemšťané veliké množství moderních čipů, které velmi levně získali ve výprodeji, a tak mohou dávat čipy lidem ve velkém, proto tak rychle všude postupuje evoluce. Jak poznáte to, že máte v hlavě mimozemský čip? Koupíte si veliký chytrý telefon a neustále do něj koukáte a posloucháte populární hudbu ve sluchátkách, začíná se tak z vás stávat mimozemská loutka na baterky.

By admin

Napsat komentář

%d bloggers like this: