Optimismus je protikladem pesimismu, tak jako je život protikladem smrti, mezi protiklady je většinou napětí a tato energie vytváří iluze co vypadají reálně. Svátky vznikli díky našemu optimismu, optimisté věří na zázraky, pesimisté na zázraky nevěří, potom zde jsou ještě realisté, co berou vše takové, jaké to je a vnímají objektivně život jako evoluční experiment.

Svátky umožňují chudým si hrát na bohaté, vše je zde dneska jenom o pokrytectví, kdy si sluhové hrají na pány, aby se tak měli dobře, skutečným pánem zde jsou svatá pravidla, která se nesmí porušovat, každý je sluha, který se snaží si hrát na pána. Svatá pravidla vytvářejí parazitující elity tak, aby se měli dobře a následkem je rozdělní sluhů na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, rovnost mezi sluhy je zde jenom v tom že je zde každý sluha dočasně.

Jak by naše společnost vypadala, pokud by zde nebylo možné rozdělení sluhů na ty, co jsou dole a ty co jsou nahoře? Skončilo by přelidnění a degenerace, tím by skončila i víra v ideologie a místo populární svaté ideologie by zde byli pravidla která platí v přírodě a vesmíru. Vše je o tom, jak si to uděláš takové to i máš, naše svaté ideologie to je obyčejný virus, který z nás všech udělal blázny, co žijí v blázinci kde existují svátky a jiné pitomosti.

%d bloggers like this: