Domů » Stroje a programy nám budou vládnout

Stroje a programy nám budou vládnout

Podívejme se do minulosti kulturní civilizace, jak neustále docházelo k tomu, že se ze sluhů stávali páni, dneska nám stroje a programy dobře slouží a nebude to trvat evolučně dlouho a najednou nám budou stroje a programy vládnout. Z každého člověka se tak stane levný otrok, který bude sloužit zadarmo strojům a programům, bude to digitální globální totalita, ve které miliony zbytečně mrtvých lidí to bude jenom statistika.

Každý člověk bude pod neustálým dohledem od narození do smrti, soukromí bude u lidí zakázáno, místo peněz zde bude čipový přídělový systém, nebudou zde už platit lidská práva, z lidí se tak stane stádo ovcí a pastýřem budou programy a stroje, skončí reklama, která lidi klamala, skončí i; sport, umění, koníčky, prostituce, drogy, mafie, extrémismus, náboženství, politika, protekce, korupce, pokrytectví, hříšnost, války, daně, clo, důchody, alibismus, vandalismus atd.

Bude se regulovat porodnost a na plození se vyberou dokonalí jedinci a děti vychovají roboti ve výchovném táboře, kde bude rodičům vstup zakázán. Skončí u lidí degenerace a přelidnění, život každého člověka bude automaticky končit ve 40 letech, protože zaměstnavatelé potřebují jenom mladé zaměstnance. Kdo nebude profesionálně každý den v roce pracovat 10 hodin, ten bude eliminován v krematoriu jako zmetek, lidi budou znát jenom práci a spánek.

Leave a Reply