Podívejme se statisticky na osud lidí, dobrý osud zde má globálně jeden člověk milionu lidí, je to něco jako evoluční loterie, kterou vyhraje jeden člověk z milionu lidí a zbytek lidí nemá dobrý osud, tak to bylo a bude! Evoluce je založená na experimentech a člověk je pro ni jenom materiálem na evoluční pokusy, smrt to je ukončený evoluční proces, sebevrah předčasně ukončuje evoluční experiment, protože nechce být už ubohým materiálem na evoluční pokusy, ti, co zde mají štěstí se snaží o to, aby zde žili co nejdéle je to možné a užili si tak výhod které získali.

Mnoho lidí nechápe, proč jsou jejich děti nedokonalé, vysvětlení je jednoduché, každá spermie a každé ženské vajíčko je originál, a tak je to jakási evoluční loterie u které se neví jaké dítě se rodičům narodí. Zajímavé je to že se rodí na světě stejný počet mužů a žen evoluční vysvětlení zatím neznáme? Je zde mnoho snah něco změnit tak jak chceme ale většinou narazíme na limity které nejde překonat, zázraky patří do snů a pohádek v realitě zázraky nejsou a nebudou.

Největším problémem lidí jsou krysí závody, hodně vydělávej a hodně utrácej to je začarovaný kruh ze kterého je nemožné uniknout, vše se tak stalo hrou, kde každý divák chce na jevišti hrát hlavní roli jako; král, prezident, celebrita atd. úspěch je stejně návyková droga jako cigareta, vždy zde platí pravidlo, že zisk je spojen s nějakou ztrátou, vše je obchod.

%d bloggers like this: