Domů » Statisticky zde žádná pandemie není

Statisticky zde žádná pandemie není

Nikdo není normální, počasí není normální, zprávy v televizi nejsou normální, ekonomika a politika není normální, umění není normální atd. Je toho zde velmi málo o čem víme že je to trvale normální, normalita je spíše výjimkou, která potvrzuje pravidlo, že vše není v normě. Teď zde řádí pandemie a následkem je to že to co bylo dříve trochu v normě, je už nenormální.

Dalším problémem je to že to, co je v jednom času a prostoru normální to je v jiném času a prostoru nenormální. Statisticky pokud je někdo bezdomovec a jiný je milionář tak statisticky je vše v normě, stejné je to se statistickou průměrnou hrubou mzdou v Praze. Statisticky zde žádná pandemie není, protože globálně je pořád přírůstek obyvatel na světě větší, než je úmrtnost obyvatel, věřím jenom statistikám, které sám vytvářím.

Někdo nenosí roušku a policie mu dá pokutu je to normální, žijeme v byrokratické centrální totalitě, a tak musíme nosit roušky a děti nemohou chodit do školy. Proč vše není v normě? Vše je zde testovací evoluční verze, něco jako testovací verze Windows 7 která má mnoho programových chyb a trvá mnoho let, než se ty největší chyby opraví.

Když jsou všechny chyby konečně opravené, tak najednou skončí podpora na Windows 7 a musíte přejít na Windows 10 které má mnoho chyb. Vše, co končí na ismus; feudalismus, kapitalismus, socialismus, humanismus, idealismus atd. to jsou jenom testovací ideologické verze plné chyb, lidi dělají chyby, protože nikdo není dokonalý, a každý jistě jednou dokoná, z prachu vše vzniká a v prach se to navrací, a nikdo nemá prachy.

Leave a Reply