93

Chytré telefony se mohou spárovat s jinými chytrými systémy jakými jsou; hodinky, sluchátka, hračky, televize atd. nebude to už trvat evolučně dlouho a bude konečně možné chytrý telefon spárovat s hloupým mozkem, už nebudeme potřebovat; peníze, soukromé vlastnictví, průkazy, klíče, byrokraty, politiky, celebrity, milionáře, kněze, učitele, lékaře, policajty, vojáky atd. vše bude mít pod kontrolou globální umělá inteligence spolupracující s autonomními roboty.

V porodnici narozené děti dostanou do hlavy čip, který se spáruje s mobilním telefonem, bude tak možné určit to jaké sny budeme mít a jakou práci budeme dělat. Skončí tak; inflace, války, pandemie, vandalismus, protekce, konfidenti atd. konzumní peklo se začne evolučně proměňovat na virtuální ráj ve kterém nejsou hříšníci.

Dojde k tomu, že se odpojíme od reality a budeme existovat jenom ve virtuální realitě, nebudeme už tak potřebovat být gramotní a umět mluvit, naše komunikace bude beze slov v rovině programové tak jako komunikuje telefon s hodinkami. Skončí pro nás rozmnožování pomocí sexu, protože zde bude výroba lidí v továrně, a tak zde už nebudou lidi co mají mnoho nemocí anebo jsou zdegenerovaní. Vznikne tak nadčlověk, který bude mnohem vyspělejší, než je současný člověk, se kterým jsou samé problémy. 

By admin

Napsat komentář

%d bloggers like this: