Domů » Současnost je o tom, že je třeba dělat vše ve velkém, rychle levně kvalitně

Současnost je o tom, že je třeba dělat vše ve velkém, rychle levně kvalitně

Každý inteligentní tvor na této planetě něčemu věří a něčemu nevěří, vše je v pohybu, a to co bylo dříve uctívané, jako svaté to dneska už nikdo neuctívá, stvořitelem všeho je čas, on na to má čas, lidi dělají chyby, a bojí se změny, protože změny znamenají problémy.

Zavádění knihtisku a gramotnosti, vedlo k likvidaci zaostalosti, a tím i k tomu že politika nahradila náboženství, a místo chození do chrámu, se díváme na; telefon, internet, televizi atd.

Bohužel tam kde rostou banány, žijí lidé v zaostalých kulturách, ve kterých věří na pohádky a pověry, je třeba ohněm a mečem, přinést těmto lidem pravdu a lásku. Místo posílání kazatelů pravdy pošleme do teplých krajin autonomní roboty, ten, kdo neprojde testy, ten bude recyklován a substrát.

Doba je dneska o tom, že je třeba dělat vše rychle a levně, žádné zdržování s přeškolováním, buď zvládneš testy a dostaneš pod kůži identifikační globální čip, nebo testy nezvládneš a bude z tebe substrát, lidí je v teplých krajinách jako much a podle toho budou i roboti zde s lidmi jednat.

Leave a Reply