Domů » Slovo pravda je odvozeno od pravidelnosti

Slovo pravda je odvozeno od pravidelnosti

Neustále na Zpovědnici šílení moderátoři a šílení administrátoři mažou to, co tam návštěvníci píší, a tak logicky většina odkazů z prohlížeče na obsah umístěný na zpovědnici, skončí na 404 stránce. Přitom řešení je jednoduché, a to schvalovat vše před zveřejněním, takto už nebude konečně zpovědnice chybovou stránkou 404, vše je o tom že z díla poznáme tvůrce, už bylo dost šílených moderátorů a šílených návštěvníků na zpovědnici, je třeba si zde říci, co bylo to bylo, restartujeme optimálně zpovědnici po stránce; vzhledu, programů, databází, nastavení, pravidel, ekonomiky, politiky atd.

Pořád všude platí, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, to, co už nejde opravit to se musí novým nahradit, nejsme tak bohatí abychom si mohli dovolit chodit na zpovědnici která je chybovou stránkou 404. Ideálním řešením je povolit přístup na Zpovědnici jenom lidem, co mají vysokou inteligenci, bude zde test inteligence pomocí otázek, nezvládneš při každém přihlášení na zpovědnici správně v testu odpovědět na sto složitých otázek, tak ti bude na rok zablokována IP adresa. Pokud jsi bez inteligence, tak můžeš navštívit stránku GVKB a zde najdeš optimální odpovědi na svoje problémy.

Slovo pravda je odvozeno od pravidelnosti, to, co se pravidelně opakuje to pro nás pravdou je, něco se pravidelně opakuje jenom v nějakém času a prostoru a něco se opakuje v každém času a prostoru, rozdělujeme tedy pravdu podle toho, v jakém rozsahu se zde opakuje. Nikdo nepochybuje o vesmírných a přírodních zákonech a o zákonech protikladů mezi kterými je napětí, každý pochybuje o pravidlech, která vytvořil nějaký šílenec, co je dočasně u moci v nějaké mocné a bohaté organizaci. Slovo láska je odvozeno od laskavosti, prokazujeme laskavost tomu, co je nám blízké a neposkytujeme laskavost tomu co je nám cizí, proto se to, co je nám cizí pokrytecky přetvařuje abychom se k tomu chovali laskavě, každé pokrytectví je časem odhaleno a potom je recyklováno. Vím jistě to, že ty nic nevíš, protože jsi přečetl málo moudrých knih.

Leave a Reply