Schopnost se přizpůsobit nám umožňuje překonat problémy, situace určuje naše myšlení a konání, nemoc způsobuje to, že se nedokážeme přizpůsobit, a tak máme problémy. Jsou nemoci, které můžeme vyléčit a jsou nemoci které nemůžeme vyléčit, v přírodě se problém s nemocnými jedinci řeší tím, že se nemocní jedinci stávají snadnou potravou pro zdravé jednice.

Tím že se dobře staráme o nemocné se dostáváme do problémů, na které není řešení, sociální populismus má za následek začarovaný kruh, ze kterého nedokážeme už uniknout. Konflikty a války v nahotě odhalují to, že sociální populismus je jenom pokrytecké divadlo v době míru a že ve skutečnosti jsme egoistická zvířata.

Nahradili jsme normální zákony za svaté teorie, které v praxi optimálně nefungují, mnoho let chodíme do školy, kde se učíme teorie, které v praxi nefungují, opravujeme jenom chyby, co jsou na povrchu a neopravujeme chyby co jsou pod povrchem, a proto je naše konzumní společnost velikou nemocnicí ve které se používá antikoncepce a potraty, protože nemocný člověk zde nemá žádnou hodnotu. 

By admin

%d bloggers like this: