Stvořili jsme pokryteckou společnost, ve které je; sex bez lásky, práce bez zisku, život bez smyslu, ideologie bez zázraků atd. to jistě musí mít nějakou příčinu, protože jistě vše zde jsou příčiny a jejich následky. Příčinou je to že lidi spí a jejich tělo ovládají informace a programy, proto logicky vztahy mezi lidmi nefungují to, co tvrdě spí nemůže mít vztah s tím co tvrdě spí.

Lidi, co tvrdě spí je snadné nahnat do; války, školy, továrny, kanceláře, demonstrací atd. veliká spotřeba cigaret a piva je jasným důkazem toho že lidi spí a všechny snahy o to lidi probudit z jejich spánku jsou marné, proč lidi spí? Lidi spí díky parazitujícím virům, viry našli způsob, jak lidi uspat, aby si, tak mohli s lidmi dělat co chtějí. Je to jako když máte zavirovaný počítač, který někdo může na dálku ovládat.

Nikdo není pánem svého těla a svého osudu, pánem zde jsou viry, elity, co rozhodují o nás bez nás to jsou lidé, které ovládají velmi vyspělé viry! Je vůbec možné nějak eliminovat problém s tím že je naše lidská civilizace zavirovaná? Možnost zde je, nahradíme lidi za autonomní roboty, nejsou na světě lidi tak zde nejsou problémy s viry. Nevěřte, že po volbách bude líp, pokud by mohli volby odstranit viry v nás a okolo nás tak by se zakázali.

%d bloggers like this: