Neustále se s tím potýkáme že systémy selhávají a my nevíme proč? Nejhůře jsou na tom fotografové a kameramani, snímat realitu není jednoduché z mnoha příčin a nastavení techniky taky není jednoduché chyby dělají přístroje a chybují i ti co přístroje používají. Smrt je naše poslední selhání, proto tolik toužíme po dokonalosti, jak dosáhnout dokonalosti?

Podívejte se na oblaky, jak na obloze plynou zde není toužení a soužení, oblak nemá ego, které by trpělo tím, že oblak není dokonalý, oblak je takový, jaký právě je a neřeší to, jestli je dokonalý. Dokonalost je v nedokonalosti, protože umožňuje existenci iluzí a inteligence, pokud by zde bylo vše dokonalé tak by zde bylo vše mrtvé, kámen je dokonalý, a tak je mrtvý, bůh je dokonalý, a tak je mrtvý, nehledejte proto dokonalost, protože tím se měníte na psychické mrtvoly neboli psychopaty.

Války jsou následkem toužení po dokonalosti, když nejde dokonalosti dosáhnout po dobrém tak se to řeší po zlém, proč je pro nás tak velikým problémem něco vyřešit bez násilí? Problémem je to že nemáme všichni v hlavě čip, který by zablokoval naše sobectví, jakmile zde budou GVKB čipy tak skončí zde; násilí, sobectví, závist, nenávist, lež, vandalismus, korupce, protekce atd. vše je zde o tom že jenom ten kdo není slepý může vést ty co jsou slepí díky svému sobectví.

By admin

%d bloggers like this: