Problematika učení je pro naši evoluci zásadní, jsou věci, na kterých se nevyplatí šetřit, problémem je to že se učíme něco, co nikdy na nic nebudeme v životě potřebovat, známe mnohé povrchně ale neznáme nic profesionálně. Nejsme tak připravení na budoucnost, a tak se dostáváme do problémů na které nemáme řešení.

Řešíme neustále to, co nejde vyřešit a neřešíme to co jde vyřešit, současné školství to je blázinec, který průmyslově vychovává z lidí blázny na baterky. Dokud se globálně nezmění optimálně rychle školství do té doby zde bude konzumní blázinec. Řešení je v tom že začneme konečně lidi vyrábět v továrně.

Bude to nový genetický model člověka, který místo pitomého mozku bude mít v hlavě počítač, genetický mozek je evolučně zastaralý řídící systém, tak jako nahrazujeme koně za automobily tak se nahradí starý typ člověka s mozkem za nový typ člověka bez mozku. Takto logicky skončí rozdělení lidí na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, a tak globálně pravda a láska zvítězí na věčné digitální časy.

%d bloggers like this: